2007 yılında kuruldu POEM.

Psikolojinin günlük hayatımıza dair güncel tespitlerini ve çözüm önerilerini insanımızla paylaşalım istiyorduk. Öğrendiklerimiz bizi heyecanlandırıyor, hayatımızı aydınlatıyor ve biz heyecanımızı paylaşmak, başka hayatları da aydınlatmak istiyorduk. Bunun için yola çıktık. Küçük ama doğruluğundan emin adımlar attık.

Alanında en iyi olan uzmanlarla, eğitimcilerle çalıştık. Eğitim kurumlarına, kamu kuruluşlarına, özel sektöre yönelik eğitimler düzenledik. Bundan başka tek tek insanlarla ve ailelerle, çiftlerle de çalıştık, onları dinledik, anlamaya ve yardım etmeye çalışırken uzmanlığımızın yanına kalbimizi, samimiyetimizi koyduk.

Yıllar içerisinde ekibimiz genişledi, hizmet sunduğumuz kitlemiz büyüdü, beraber çalıştığımız hocalarımızın sayısı ve saygınlığı arttı. Küçük küçük adımlarla çıktığımız bu yolda hayal ettiğimizden daha büyük ve hızlı adımlar attık. Yolumuza sertifika programları ve uluslararası kongrelerle devam ettik. Binlerce meslektaşımıza ve on binlerce insanımıza ulaştık.

Bugün geldiğimiz noktada yurt içinden ve yurt dışından psikoloji alanının önemli isimleriyle çok güzel işlere imza atıp ülkemizde psikoloji alanına yaptığımız katkıdan dolayı gururluyuz. Sayısız insanın hayatına olumlu katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. İçimize sinmeyen hiç bir işi yapmadığımız ve yaptığımız her işi azami titizlenerek yaptığımız için de huzurluyuz.

Bu heyecan, enerji ve birikimle sizlerle buluşmak ve ortak çalışmalar yapmak, sizin hikayenize dahil olmak ve sizi hikayemize dahil etmek isteriz.

Daha anlamlı ve daha huzurlu bir hayat için ….